Ευκαιρίες Καριέρας

Είστε αισθητικός ή make-up artist και ψάχνετε για δουλειά;

Οι συνεργάτες μας (αισθητικοί, πλαστικοί χειρουργοί, δερματολόγοι, spa) συχνά απευθύνονται σε εμάς για την ανεύρεση εκπαιδευμένου προσωπικού.

Επενδύστε το χρόνο σας παρακολουθώντας τα σύγχρονα εκπαιδευτικά μας προγράμματα Environ και jane iredale, εμπλουτίστε το βιογραφικό σας και διεκδικήστε μια θέση στους καλύτερους χώρους υγείας και ομορφιάς της επιδερμίδας σε όλη την Ελλάδα.

NEA ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Warehouse Associate
Ο υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για τη γενική οργάνωση της αποθήκης της εταιρείας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος, παραλαβή και καταχώρηση εμπορευμάτων στο ηλεκτρονικό σύστημα της αποθήκης
  • Επικοινωνία με πελάτες και εκτέλεση/διαχείριση των παραγγελιών τους
  • Οργάνωση των χώρων της αποθήκης
  • Τιμολόγηση στο ηλεκτρονικό σύστημα παραγγελιών
  • Εύρυθμη λειτουργία του e-shop της εταιρείας
  • Συστηματική ενημέρωση του συστήματος για τα αποθέματα
  • Ποιοτικός έλεγχος

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (πλατφόρμα MS Office)
  • Επιθυμητή γνώση ERP (Softone)
  • Οργανωτικές και συντονιστικές ικανότητες

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυναμικό και ιδιαίτερα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστείλετε τα βιογραφικά σας στο chrysallis@chrysallis-proderma.gr